Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Leidende grote zak voor meststof statisch verval Minder dan 0,5 seconden
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to UV: | Excellent |
| Static Decay: | Less Than 0.5 Seconds |
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Transparante PE de Vorm Geschikte Voering van Verschepende Containervoeringen, 1000kgs-Lading
| Materiaal: | LLDPE+LDPE |
|---|---|
| Bouw: | geschikte vorm, buisvoering |
| naam: | Vorm geschikte PE grote zakvoering |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

