Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 159 producten.
Draagvermogen van 1000 kg en lussen in de hoeken voor wegwerp lijkzak
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Statische bescherming: | Ja |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
1000kg Anti statische Industrial Bulk Tassen CROHMIQ blauw / wit voor opslag chemisch poeder
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
FIBC bulk bag 95x95x110cm met een verhouding van 5:1 SF
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

