Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 159 producten.
1 ton U-panel top 100% virgin PP geweven grote plunjezak voor bodem / cement / mineralen
| productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Food Grade FIBC Bulk Bag 1000kg Capacity 5:1 Safety Ratio
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Landbouw/mineraal/doen de chemische producten/de Voering van de voedselcontainer 2 kubieke meter in zakken
| Naam van het product: | zak van het 2 de kubieke metersafval |
|---|---|
| Materiaal: | PP |
| formaat: | 200x100x100cm |
3 kubieke meter afval zakken voor de landbouw mineralen chemische producten en voedingsmiddelen
| Productnaam: | droge het afvalzak van de bulkcontainervoering |
|---|---|
| Kleur: | Wit of Zwarte |
| Grootte: | geschikt de container voor van 20 ' voet of 40 ' voet- |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |

