Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
VN een ton bulk zak gevaarlijke goederen verpakking, een ton zand grote zak
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| certificaat: | SGS/CPTC |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
Draagvermogen van 1000 kg en lussen in de hoeken voor wegwerp lijkzak
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Statische bescherming: | Ja |

