Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Zwarte/Grijze u-Comité Bulk Grote Zakfibc Dwarshoek voor 1000KGS
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
Waterdichte Geleidende Grote Zak met het Statische Bederf van de Schuringsweerstand minder dan 0.5S
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Optioneel opheffen: | Dwarshoeklijnen |
De Bulkzakken 2200lbs ASTM G 154-00 van de V.N. van hoeklijnen Witte 1000kgs
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |

