Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
4 hoeklussen Big Bag Unloader voor zware toepassingen
| Lijnkleur: | blauw |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| Draagvermogen: | 1000 kg |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
Aanpasbare en duurzame grote zak FIBC voor opslag van bulkmateriaal
| stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

