Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
De goede Koude Weerstand paste Geleidende Grote Zak met Goede Waterweerstand aan
| Scheursterkte: | Uitstekend |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Koude Bestand Geleidende Grote Zak met Statisch Bederf minder dan 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |

