Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
Vervoer / opslag VN grote zak met duffle top vul spoot en kruis hoek lussen
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Gebruik: | Tote Handtas-sport Sling Luggage |
| Naaiwerk: | Dubbele Ketting |
Statische bescherming UN Big Bag met 4 hoeklussen en blauwe lus kleur
| Logo's: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
| Loops: | dwarshoek |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Cross Corner Loops UN Big Bag White Static Protection for Safe Transport and Handling
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
|---|---|
| Loops: | dwarshoek |
| capaciteit: | 1000 kg |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Witte anti-statische UN Big Bag met blauwe lussen 1000 kg capaciteit
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Blauwe lus Kleur Grote Tas Verpakking voor Draagtas-sport Sling Bagage Hoge Capaciteit
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Gebruik: | Vervoer/opslag |

