Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
UN Big Bag met Duffle Top Spout 1000kg Capaciteit Blauwe Lussen
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag 1000 kg capaciteit met Cross Corner Loops en Blue Loops
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Anti-statische UN Big Bag met Duffle Top Spout 1000kg capaciteit
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Witte geleidende VN grote zak met blauwe kruis hoek lussen 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
UN Big Bag met 1000kg laadvermogen, antistatische coating en kruishoeklussen voor veilig transport
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000 kg UN Big Bag met Duffle Top Filling Spout en statische bescherming
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

