Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
Vervoer en Opslag Gemakkelijk Gemaakt met Antistatische Coating UN Big Bag Aangepaste Logo Bedrukking
| Verpakkingen: | Anti-statisch |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
UN Big Bag FIBC met dubbele kettingsteek Blauwe Lus Kleur en Witte Kleur voor Veilig Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Duurzame UN Big Bag met witte kleur Baffle en vul spout Duffle Top voor verpakkingsbehoeften
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Statische bescherming: | Ja |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
U-panel 1000kg VN big bag, gevaarlijke goederen vervoer VN FIBC
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |

