Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 96 producten.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |

