Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 159 producten.
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
Antistatische CROHMIQ blauwe/witte FIBC 1 Ton Bulkzakken verdwijnend zonder het aan de grond zetten
| Naam van het product: | Getypte zak |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
Anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
Voedingsmiddelen FIBC Kegelvormige bodemzak 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Voedingsmiddelen FIBC bulk bag met UV-behandeling ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Industriële Verpakkingen Grote kruis hoek 1 Tonne zakken Polypropyleen
| kleur: | grijs |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Open grond, cement/mineralen 1 Ton Jumbozak voor het gemakkelijke vullen en het lossen
| productnaam: | open 1 tonzak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

