Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg capacity un big bag ] bij elkaar passen 159 producten.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

