Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
1000kg Capaciteit UN Big Bag met Antistatische Coating en Dubbele Kettingsteek voor Veilig Zwaar Transport
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
1000kg Capaciteit UN Big Bag met Antistatische Coating en Dubbele Kettingsteek voor Zwaar Verpakking
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
UN Big Bag met vulopening met duffeltop, baffle voor stabiliteit van de lading en kruishoeklussen voor veilige hantering
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |
De open Vlakke Geweven Bulkzak van de Bodemton pp voor Bouwersbouw
| Grootte: | 35x35x35“ |
|---|---|
| Materiaal: | geweven pp |
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg Capaciteit UN Big Bag met Statische Bescherming en Cross Corner Lussen voor Veilig Transport van Gevaarlijk Materiaal
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |

