Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Voedingsmiddelen FIBC Kegelvormige bodemzak 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Meststof Fibc Carry Bag 1000kg voor ZandBouwmateriaal
| Toepassing: | Carry Bag |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

