Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Optioneel opheffen: | Dwarshoeklijnen |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
UN Big Bag FIBC met dubbele kettingsteek Blauwe Lus Kleur en Witte Kleur voor Veilig Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Duurzame UN Big Bag met witte kleur Baffle en vul spout Duffle Top voor verpakkingsbehoeften
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Statische bescherming: | Ja |
U het Comité Fibc doet de Waterdichte Geweven Zakken van de Canvastotalisator pp in zakken
| Contruction: | Cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |

