Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek, blauwe lus kleur en vulmond voor veilig transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
1000 kg UN Big Bag met Duffle Top Filling Spout en statische bescherming
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
100% maagdelijk polypropyleen van voedselkwaliteit FIBC ontworpen met 6 opheflussen en Duffle Top optie
| Type: | Voedingsmiddelen |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
| Opheffende lijnen: | 2, 4, 6 |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |

