Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Food Grade FIBC 100x100x120cm 4 hijslussen 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
VN een ton bulk zak gevaarlijke goederen verpakking, een ton zand grote zak
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| certificaat: | SGS/CPTC |

