Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] bij elkaar passen 97 producten.
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag met Duffle Top Vuluitloop, Dubbele Kettingsteek en Statische Bescherming voor Veilige Bulkverpakking
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Top: | Filling Spout |
| Static Protection: | Yes |
Op maat gemaakte bufferzakken voor uw unieke verpakkingsbehoeften
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Recyclebaar: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Witte anti-statische UN Big Bag met blauwe lussen 1000 kg capaciteit
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Blauwe lus Kleur Grote Tas Verpakking voor Draagtas-sport Sling Bagage Hoge Capaciteit
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

