Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 61 producten.
Het tubulaire Hoogste Embleem van de de Zakdouane van het Bodempolypropyleen Geleidende Grote
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Leidende grote zak De perfecte oplossing voor het hanteren en opslaan van geleidende materialen
| Statische Dissipatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type: | U paneel |
| Leidingkracht: | Geleidend |
Cold Resistant Conductive Big Bag Customized for Your Packaging Requirements
| Liner: | None |
|---|---|
| Type: | U Panel |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
Leidende grote zak De perfecte oplossing voor het hanteren en opslaan van geleidende materialen
| Statische Dissipatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type: | U paneel |
| Leidingkracht: | Geleidend |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |
Niet - de Geleidende Grote Zak 500kg van Groundable voor Gevaarlijk Brandbaar Poeder
| Naam van het product: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | antistatisch |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Witte Geleidende Grote Zakken, de Grote Zakken die van Fibc Verbranding en Explosie verhinderen
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
1 ton Geleidende Grote Zak Groundable voor Antistatische Pp-Stof, 5-1 Veiligheidsfactor
| capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| materiaal: | antistatische pp-stof |

