Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 61 producten.
De brandbare Capaciteit van de Goederen Geleidende Grote Zak 4400lbs
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Vermogen: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
4 Comité 3300lbs de Brandbare Zak van het Goederen Geleidende Net, Geventileerde Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
PE Ritssluitings Geleidende Grote Zak voor Brandbare Goederen
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Capaciteit van de het Net de Geleidende Grote Zak 4400lbs van Groundable van het kleurstoffenpoeder
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
De met een laag bedekte Antistatische Fibc Geleidende Grote Zak van 1100lbs
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De Geleidende Grote Antistatische Zakken van polypropyleengroundable
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Industriële Bulkzakken van de schot de Geleidende Grote Zak Anti - Ziftend Goederen FIBC
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De Bodem van de het Voedselrang van NEL 1320LBS verzegelde Geleidende Grote Zak
| capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
1 Ton Super Sack Conductive Big-Zak met HDPE Voering
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Eigenschap: | In te ademen |
| Materiaal: | 100% polypropyleen |
Antistatische pp Geweven TYPEc Geleidende Grote Zakken 4 Comité Dwarshoeklijnen
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |

