Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 61 producten.
NEL 4 Comité 3300lbs Brandbare Goederentype C Geleidende Netzak
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
4 Comité Geleidende Bulkzakken Antistatische Bulkzakken met Gedrukt Embleem
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Meststof Fibc Carry Bag 1000kg voor ZandBouwmateriaal
| Toepassing: | Carry Bag |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for UV Resistant Hazardous Material Storage
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Lifting Style: | Forklift |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
4400lbs capaciteit geleidende jumbo zak voor witte goederen distributie en bescherming
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
|---|---|
| Statische Dissipatie: | - Ja, dat klopt. |
| Liner: | Geen |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for White Goods Distribution and Protection
| Lifting Style: | Forklift |
|---|---|
| Static Dissipation: | Yes |
| Liner: | None |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Industriële UN Big Bag flexibele container voor laden, lossen en transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

