Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 64 producten.
Vier Comité 600KG Landbouw Geventileerde Bulk Antistatische Zakken
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
1320LBS de bodem verzegelde Geleidende FIBC, de V.N. Verklaarde Bulkzakken
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
1500kg pp Jumbofibc de 4 Lijnenv.n. verklaarden Bulkzakken
| Capaciteit: | 600kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Hoogwaardige PVC-jumbozak voor opslag van UV-bestendige gevaarlijke stoffen
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
High Capacity PVC Recyclable Jumbo Bag voor het opslaan van materiaal
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
High Capacity PVC Recyclable Jumbo Bag voor materiaalopslag en wateropslag
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
PVC recyclebare jumbo zak voor materiaalopslag en wateropslag
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

