Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 64 producten.
Geleidende Grote de Zakken Flexibele Midden Bulkcontainers van polypropyleengroundable
| capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Schot Geleidende Grote Zak, Grote Antistatische Zakken met Pp-Stoffenmateriaal
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
1320 Pond van de Capaciteits de Geleidende Grote Zak Vorm - Gepast/Bodem Verzegelde Voering
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Één Ton zift Ondoordringbaar makentype C pp Geleidende Grote Zak voor Poederverpakking
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
U - Comité TYPE C Geleidende Grote de Bodemklep van de Zakkenvoering voor Pillen Verpakking
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Geleidende aardbare grote zakken FIBC voor kleurstoffen chemische poeders brandbare goederen
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Schot Geleidende Industriële Bulkzakken Anti - Ziftend voor Brandbare Goederen
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| capaciteit: | antistatische anti-zift |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Geleidende het TYPE C van Fibc NEL/SGS Zak, de Antistatische Bulkverpakking van Zakken Brandbare Goederen
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
NEL 4 Comité 3300lbs Brandbare Goederentype C Geleidende Netzak
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |

