Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flammable goods conductive big bag ] bij elkaar passen 64 producten.
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Aangepaste Big Bag FIBC met PE PP Liner Materiaal en Vlakke Losspuit voor Veelzijdige Toepassingen
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
Op maat gemaakte Big Bag FIBC met waterdichte PE PP-liner en UV-bestendige coating voor vochtgevoelige goederen
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
Aangepaste maat chemisch bestendige UV-bestendige big bag FIBC superzak voor bulkgoederen
| Size: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Material: | Polypropylene |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Brandbare Chemische Geleidende de Productenfibc Jumbozak van opslagkleurstoffen
| capaciteit: | 500kgs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| productnaam: | aan de grond gezete grote zak |
Big Bag FIBC De perfecte verpakkingsoplossing voor uw zware producten en producten met een grote capaciteit
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
Jumbo Geventileerde Bulk de Zakken Open Antistatisch van 500KG Groundable
| Capaciteit: | 500kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |

