Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Duurzame UN Big Bag met witte kleur Baffle en vul spout Duffle Top voor verpakkingsbehoeften
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Statische bescherming: | Ja |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
VN een ton bulk zak gevaarlijke goederen verpakking, een ton zand grote zak
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Food Grade FIBC 100x100x120cm 4 hijslussen 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Vlakke Verschepende Container van Bodemfibc met 4 Hoekhandvat, 1000 kg Capaciteits
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

