Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Voedingsmiddelen FIBC bulk bag met UV-behandeling ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
UN Big Bag FIBC met dubbele kettingsteek Blauwe Lus Kleur en Witte Kleur voor Veilig Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Voedingsmiddelen FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropyleen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Cirkel Bulkzak van de vochtigheids de Bestand Vouwbare Grote Zak FIBC pp voor Mineraal
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-2000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek, blauwe lus kleur en vulmond voor veilig transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |

