Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
Cross Corner Loops UN Big Bag White Static Protection for Safe Transport and Handling
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
|---|---|
| Loops: | dwarshoek |
| capaciteit: | 1000 kg |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
Witte geleidende VN grote zak met blauwe kruis hoek lussen 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Vervoer / opslag VN grote zak met duffle top vul spoot en kruis hoek lussen
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Gebruik: | Tote Handtas-sport Sling Luggage |
| Naaiwerk: | Dubbele Ketting |
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |

