Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Uitstekende weerstand tegen UV en chemicaliën voor Super Sack 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Color: | Black |
Goed waterbestendig antistatische zakken 1000 kg met goed afdichtingsvermogen
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
2 ton polypropyleen geventileerd ademend buffer bulk zak met uitstekende chemische weerstand en geleidende stof
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
U het Comité Fibc doet de Waterdichte Geweven Zakken van de Canvastotalisator pp in zakken
| Contruction: | Cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PE Film 4 Comité Bulk het Verschepen behandeld UV van Containervoeringen
| Productnaam: | 4panel zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| Kleur: | wit, blauw, |

