Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Grote Bulkzak van FIBC voor Verpakkingsbulkgoederen, 500KG- 3000KG SWL
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, 40*40“ |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Antistatische Uitstekende de Schuringsweerstand van de Zakken10^4-10^6 Ohm/sq Aangepaste Grootte
| Grootte: | Groot |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Transparante PE de Vorm Geschikte Voering van Verschepende Containervoeringen, 1000kgs-Lading
| Materiaal: | LLDPE+LDPE |
|---|---|
| Bouw: | geschikte vorm, buisvoering |
| naam: | Vorm geschikte PE grote zakvoering |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |

