Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
1.5 Ton Fibc Big Bag Bulk-de Jumbozak van de Cementzak 1000kg
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Broek maat: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
1000 kg UN Big Bag met Duffle Top Filling Spout en statische bescherming
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag met 1000kg laadvermogen, antistatische coating en kruishoeklussen voor veilig transport
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag 1000kg met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
U-panel 1000kg VN big bag, gevaarlijke goederen vervoer VN FIBC
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |

