Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Food Grade FIBC Bulk Bag 1000 kg Capaciteit met Vulmond
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Witte anti-statische UN Big Bag met blauwe lussen 1000 kg capaciteit
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Zwarte/Grijze u-Comité Bulk Grote Zakfibc Dwarshoek voor 1000KGS
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UV Goede Koude de Weerstands Chemische Weerstand van de Weerstands Geleidende Grote Zak
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
FIBC bulk bag 95x95x110cm met een verhouding van 5:1 SF
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Aangepaste Grootte het Verzegelen Sterkte goed
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Uitstekende Weerstand tegen UV Zwarte Geleidende Grote Zak Antistatische Deklaag
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |

