Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
UN Big Bag 1000 kg capaciteit met Cross Corner Loops en Blue Loops
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Meststof Fibc Carry Bag 1000kg voor ZandBouwmateriaal
| Toepassing: | Carry Bag |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS dwarshoekrondschrijven/Buis Grote Zak FIBC voor Korrels Verpakking
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Vier Lijnen1000kgs Grote Zak FIBC, Grond Minerale Bouw Één Ton Bulk Bags
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

