Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
UN Grote Zak FIBC Bulk Zak met Blauwe Lus Kleur Vul Tuit en Dubbele Kettingsteek
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
Aanpasbare en duurzame grote zak FIBC voor opslag van bulkmateriaal
| stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Witte UN Big Bag met Aangepaste Logo Bedrukking voor Veilig Transport en Opslag
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |

