Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
2 Bulk de Zak Chemische/UV Bestand van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Grootte: | Groot |
Antistatische CROHMIQ blauwe/witte FIBC 1 Ton Bulkzakken verdwijnend zonder het aan de grond zetten
| Naam van het product: | Getypte zak |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
Een Ton Bulk Tassen, 1000kg anti statische bulkzakken VAN CROHMIQ stof
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
|---|---|
| Naam van het product: | Antistatische zak |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
Voedingsmiddelen FIBC Kegelvormige bodemzak 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Zuivere Pp Materiële de Tonzak van FIBC 100%, Jumbo Plastic Zak met Schot
| Kleur: | wit, |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| bouw: | Upanel |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

