Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
De Zakken 3000KG van de polypropyleenv.n. Fibc met SGS Certificatie
| GROOTTE: | 90*90*110 of Aangepast |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Voedingsmiddelen FIBC 1000kg SWL met ondergrootte 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
De geleidende Uitstekende Weerstand van Stoffen Antistatische Zakken 1000kg tegen Chemisch product
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
100% maagdelijk polypropyleen van voedselkwaliteit FIBC ontworpen met 6 opheflussen en Duffle Top optie
| Type: | Voedingsmiddelen |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
| Opheffende lijnen: | 2, 4, 6 |
De V.N.-de Zakverpakking van het Certificatie1000kg Grote FIBC Zakschot voor Chemisch Poeder
| Grootte: | 90*90*110 of Aangepast |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
1000kg Anti statische Industrial Bulk Tassen CROHMIQ blauw / wit voor opslag chemisch poeder
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |

