Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |
De dubbele In te ademen het Schot Bulkzak van het Steekpolypropyleen ventileerde 2 Ton
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen Koude: | Dat is goed. |
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
De UV Antistatische Zakken 1000kg van de Weerstands Dubbele Steek met minder dan het Statische Bederf van 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | uitstekend |
|---|---|
| GROOTTE: | Aangepast |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

