Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg fibc big bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
1000kg de V.N. Verklaarde Bulkzakken Geweven pp Gelamineerde Stof
| Materiaal: | Geweven PP |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Witte/Zwarte pp 1 Ton Jumbozak met UVstabilisatie 90x90x120cm
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | WIT, BLAUW, ZWART |

